top of page

Seminaras - kaukės ir emocinė mankšta

Kas tai? Emocinio intelekto lavinimo seminaras.
 
Kam skirta? Seminaras skirtas dėmesio koncentracijos, nuotaikų valdymo, bendravimo įgūdžių lavinimui. Sprendžia komunikacijos problemas komandoje ir asmeniniame gyvenime.
 
Kaip tai vyksta? Bendraudami, kurdami, improvizuodami, vaidindami, dalyviai praktiškai išgyvena įvairias emocines būsenas ir mokosi jas suvaldyti. Seminaro metu taikomos adaptuotos metodikos, naudojamos šiuolaikiniuose aktorių rengimo kursuose. Dalyviai juoksis ir stebėsis pamatę kaip tylenė akimirkai virsta valdinga furija, o valdingas šaunuolis dėmesingumo įsikūnijimu. Žaidybinis elementas palengvina bendravimą ir mokymasis tampa smagia patirtimi.
 
Ko išmoksite? Seminaras padeda atrasti bei efektyviai išnaudoti užslėptas komandos narių galimybes. Gebėjimas pagal situaciją keisti socialines kaukes – įgūdis visoms gyvenimo situacijoms. Padidės koncentracijos, nuotaikų valdymo, bendrieji komunikaciniai įgūdžiai. 
 
*Šis seminaras – iššūkis ir komandų vadovams. Viena vertus – jis atgaivins kolektyvą, žmonės taps drąsesni, atviresni. Tačiau yra rizika, kad išlaisvėję žmonės pasakys dalykų, kurių net nesitikėjote. Tai mokymai - durys į naujus nuotykius komandoje.  

bottom of page