top of page

Acerca de

VK-puslapis2.jpg

Improvizuotas viešasis kalbėjimas (gyvai)

Vyks 2023 lapkričio 10,11 d. Vilniuje

Kas tai?  2 dienų, 16 ak.val. trukmės praktinis seminaras viešojo kalbėjimo įgūdžiams įgyti ir lavinti, (max. 12 dalyvių).

Kam skirtas? Tiems, kurie nori kalbėti įtaigiai, jausti auditoriją bei mokėti ją valdyti. Nugalėti viešo kalbėjimo baimę – tik vienas žingsnis, po jo seka gebėjimas sudominti, išlaikyti dėmesį ir greitai reaguoti į netikėtas situacijas. Oratorius slypi kiekviename iš mūsų, kartais – labai giliai. Gal jau laikas duoti jam šansą pasirodyti ir nustebinti ne tik kolegas, bet ir save?

Kaip vyksta? Seminaro tikslas – atrasti savo autentiškumą. Improvizuodami ir juokdamiesi ne "laužysime ledus”, o juos tirpinsime. Apie 80 procentų laiko sudaro praktika: bendravimas, kalbėjimas prieš publiką, kūno kalba, specialūs pratimai, užduotys. Jų metu mažėja įtampa ir stiprėja įgūdis mintis ir jausmus reikšti aiškiai ir įtaigiai.
Kalbos turinį suformuoti padės gauti istorijų pasakojimo pagrindai. 

Ko išmoksite? Suprasite, kad kalbėjimas auditorijai skiriasi nuo dviejų žmonių pokalbio ir žinosite, kaip elgtis net jei prieš jus – sudėtinga publika. Seminaro metu pažadintas kūrybingumas ir gauti įgūdžiai ne tik ženkliai mažina baimę, bet ir padeda rasti išeitį iš keblių situacijų. Teatrinės improvizacijos metodas visam gyvenimui keičia požiūrį į save bei auditoriją.

Jeigu abejojate ar Jums tiks seminaras, susitikime individualiai per Zoom. Konsultacija nemokama.

Data: 2023 lapkričio 10,11 d.
Vieta: Vilnius (bus patikslinta artėjan seminarui)
Laikas: lapkričio 10 d. 11:00 - 18:30
             lapkričio 11 d. 10:00 - 17:30
Kaina: (bus patikslinta 2023 m.)

            
Į seminaro kainą įeina: dviejų dienų mokymai, pietūs, kavos pertraukėlės, atmintinė, baigimo pažymėjimai.

Registracija: Užpildykite formą apačioje. Išankstinei sąskaitai išrašyti atsiųskite dalyvio vardą, pavardę, el.paštą, telefono numerį, įmonės rekvizitus. 

Rezervacija: vieta bus rezervuota gavus išankstinį apmokėjimą. 

Jeigu nuspręsite nedalyvauti mokymuose, turėtumėte apie tai pranešti iki spalio 26 dienos, kad mokėjimą grąžintume. Pranešus vėliau bus grąžinta 70% pervestos sumos.

bottom of page