top of page

Apie mane

Idėja:

Noras dalintis patirtimi atėjo supratus, kad improvizacija yra tobulas įrankis man pačiam padedantis išspręsti daug komunikacijos problemų tiek su savimi, tiek su aplinkiniais. Man įdomu padėti žmonėms atskleisti jų potencialą. Patinka nuimti trukdančius blokus ir sujungti į visumą tai, kas atskirta: protą ir širdį, intuiciją ir kūną. Tuomet – stebėti, kaip žmoguje užsidega charizmos lemputė.

Tikslai:

Atvirų paskaitų ir komandinių verslo mokymų metu mokoma atrasti ir atskeisti savo talentus. Taip pat – atsikratyti baimių bei išmokti spontaniškumo racionaliame ir dinamiškame pasaulyje. Mokymų metu aktorystė, improvizacija, judesys, šokis ir koučingo patirtis jungiami į bendrą visumą, ugdančią emocinį intelektą ir komunikacinius gebėjimus. 

Apie:

​Andrius Žebrauskas – gerai Lietuvoje žinomas aktorius, improvizacijos teatro „Kitas kampas“ bendraįkūrėjas. "Godopoco" metodo emociniam intelektui lavinti autorius. Taip pat – lektorius, asmeninio ugdymo praktikas, sertifikuotas „5 ritmų®“ mokytojas. Viešas paskaitas ir mokymus verslo komandoms veda nuo 2002 m. Pagrindinės interesų sritys: komunikacija, viešas kalbėjimas, kūno kalbos pažinimas, komandos formavimas, kūrybiškumo lavinimas, emocinio intelekto ugdymas. 
Baigęs Lietuvos Valstybinę konservatoriją, profesines žinias tobulino Jacques Lecoq Ecole International de Theatre, Paryžiuje, The Loose Moose Theater Company - International Improvisation School, Kalgaryje, Kanadoje, International Academy for Transformational Coaching and Leadership, Bali, Indonezija, Moving Center School, New York, JAV.

bottom of page